לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

מגני פינה

 
מגני פינה
 
מגן פינות פלסטיק מרובע עם 8 מחזירי אור -58%
מגן פינות גומי מעוגל לקירות חניונים עם אזור סופג אנרגיה -50%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
מגני פינה לקירות הם מוצר חובה בכל חניון ומעניקים הגנה לקירות החניון ומניעת נזק חמור לכלי הרכב. מדובר במוצר עשוי פלסטיק או גומי שמולבש בפינות של קירות במקומות בהם יש תנועת כלי רכב שעלול לפגוע בקיר. כולל פסי מחזירי אור לנראות מצוינת בחושך והחזרת אלומת האור מפנסי הרכב. התקנת המגנים פשוטה וקלה באמצעות מספר ברגים או הדבקה אל הקיר. המוצר עמיד במיוחד לאורך שנים רבות, אינו מתכלה, אינו נשחק, מגן הן על קירות החניון והן על כלי הרכב במידה של פגיעה קלה.
מיקום המגן פינות כמו כן מסמן ומייצר תיחום ברור של גבולות הסביבה במיוחד שכל הקירות באותו הצבע מגן הפינה מעניק הבלטה ברורה של נקודות מפגש בולטות. ישנם מגני פינה בעלי כושר ספיגת אנרגיה, צורתם עגולה ובולטת יותר ומטרתם לספוג פגיעה קלה והם חוזרים לצורתם המקורית. מגני פינה ללא בליטה לספיגת מכות, נועדו למנוע שפשופים בקירות ולסמן ולהתריע על מיקום הקיר בזכות צבעים בולטים. לכן על הלקוח לבחור ולמקם את מגן הפינה המותאם לו ולמטרתו ולשימוש הנכון.
 אצלנו בחנות תוכלו למצוא מגני פינה איכותיים במיוחד, תוצרת אירופית, בעלי מחזירי אור עוצמתיים, קלים ופשוטים להתקנה, מייצרים התרעה ברורה ואפקטיבית, במחיר משתלם מהיבואן לצרכן. כמו כן תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה ולקבל ייעוץ מקצועי על מגן הפינה הנכון והמותאם לכם.

Copyright © 2021 traffic-safety.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp