לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

מגני פינה

 
מגני פינה
 
מגן פינות פלסטיק מרובע עם 8 מחזירי אור -58%
מגן פינות גומי מעוגל לקירות חניונים עם אזור סופג אנרגיה -50%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
מגני פינה לקירות הם מוצר חובה בכל חניון ומעניקים הגנה לקירות החניון ומניעת נזק חמור לכלי הרכב. מדובר במוצר עשוי פלסטיק או גומי שמולבש בפינות של קירות במקומות בהם יש תנועת כלי רכב שעלול לפגוע בקיר. כולל פסי מחזירי אור לנראות מצוינת בחושך והחזרת אלומת האור מפנסי הרכב. התקנת המגנים פשוטה וקלה באמצעות מספר ברגים או הדבקה אל הקיר. המוצר עמיד במיוחד לאורך שנים רבות, אינו מתכלה, אינו נשחק, מגן הן על קירות החניון והן על כלי הרכב במידה של פגיעה קלה.
מיקום המגן פינות כמו כן מסמן ומייצר תיחום ברור של גבולות הסביבה במיוחד שכל הקירות באותו הצבע מגן הפינה מעניק הבלטה ברורה של נקודות מפגש בולטות. ישנם מגני פינה בעלי כושר ספיגת אנרגיה, צורתם עגולה ובולטת יותר ומטרתם לספוג פגיעה קלה והם חוזרים לצורתם המקורית. מגני פינה ללא בליטה לספיגת מכות, נועדו למנוע שפשופים בקירות ולסמן ולהתריע על מיקום הקיר בזכות צבעים בולטים. לכן על הלקוח לבחור ולמקם את מגן הפינה המותאם לו ולמטרתו ולשימוש הנכון.
אצלנו בחנות תוכלו למצוא מגני פינה איכותיים במיוחד, תוצרת אירופית, בעלי מחזירי אור עוצמתיים, קלים ופשוטים להתקנה, מייצרים התרעה ברורה ואפקטיבית, במחיר משתלם מהיבואן לצרכן. כמו כן תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה ולקבל ייעוץ מקצועי על מגן הפינה הנכון והמותאם לכם.

technology-drive-structure-lamp-garage


למה נועדו מגני פינה?

נועדו להגן את כלי הרכב מפני מגע לא רצוי עם פינות של קירות בחניונים. בשל האזור והסביבה הצפופים בתוך חניונים והראות המוגבלת, עלול להיווצר מגע לא רצוי ופגיעה בין כלי הרכב לפינת הקיר הבולטת, מגני הפינה נועדו למנוע את המגע הזה ע"י הבלטה של פינת הקיר בצבעים בולטים ובמידת הצורך לרכך פגיעה. החומר ממנו עשוי מגן הפינה נועד לספוג חיכוכים ומכות והוא עשוי מגומי מיוחד סופג אנרגיה. הוא כולל פסים מחזירי אור הנראים למרחוק גם בשעות החשיכה. שימוש במגני הפינה על פינות הקירות בתוך חניונים מציל חיים וגורם לסביבה בטוחה ומוגנת לכלי הרכב ולמבנה החניון.

מה יתרונות מגני הפינה שלנו?

מגני הפינה בחנות שלנו כוללים מספר יתרונות ותכונות מתקדמות. הסוג המתקדם ביותר הוא כולל סופג אנרגיה בולט, אשר אמור לספוג פגיעת כלי רכב קלה ולמנוע נזק לכלי הרכב ולקיר. כל מגני הפינה שלנו כוללים מחזירי אור איכותיים ועמידים הנראים למרחוק, חומרים עמידים לאורך שנים, הם כולם ארוכים ובולטים ומכסים שטח גדול המגן על פינת הקיר לכל אורך המגע הפוטנציאלי עם כלי הרכב. כל שמגן אחד מגן ומכסה לאורך כל פינת הקיר ולא תצטרכו להוסיף מגן נוסף. ההתקנה פשוטה וקלה והמגן יעניק לכם שקט וביטחון לשנים רבות.

מדוע חשוב להשתמש במגני פינה בחניונים?

סביבת החניון הינה צפופה וכל פניה וסיבוב הם אתגר לנהגים בשל המסלולי נסיעה הקטנים והפניות המאתגרות. מגני הפינה באו להתריע ולהגן על כלי הרכב מפגיעה לא רצויה בפינות הקירות. פינות הקירות הם דבר שלא תמיד נראה ובולט בתנועה בחניון, לכן התקנתם באה להבליט את אזור הסכנה ולשפר את נראות הסכנה עבור הנהג. פגיעה של כלי רכב חלילה בקירות החניון תגרום לתאונה קשה ולנזק אדיר לכלי הרכב ותגרור הוצאות כבדות עבור החניון. לכן העלות תועלת של המגן אל מול הנזק העתידי היא משתלמת לאין שיעור.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp