לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג
 
 

מחסומי חניה

בתקופה של מצוקת חניה, עומס כבד בכבישים, מקום החניה הופך למצרך יקר ערך. בעיה מוכרת ומרגיזה במיוחד שנתפס מקום החניה הפרטי שלכם ואתם צריכים להתמודד עם אותם פולשים
לא מורשים לשטח החניה, לחפש מקום חניה חלופי, לבזבז זמן יקר, להתעצבן, להתיש את עצמכם לחינם. אך כל זה יכול להימנע בקלות ובעלות נמוכה במיוחד.
על כן הומצא פתרון נהדר ופשוט שומר החניה המכונה גם מחסום חנייה, מדובר במחסום פיזי צמוד לקרקע העשוי מתכת המתריע בפני אחרים לא לחנות במקום החניה, וגם מונע זאת פיזית בשל מבנה חסון ומרתיע, העלול לפגוע בכלי רכב שינסה לחנות ללא רשות והיתר. שומרי החניה מתוכננים כך שרק לבעל החניה יהיה את ההיתר לחנות בחניה באמצעות מפתח או שלט רחוק.
שומרי החניה של Traffic-Safety במחירים משתלמים לכל כיס ומעניקים פתרון שנותן לכם שקט ורוגע כך שאף אחד לא יחנה במקום החניה בהיעדרכם.
המחסום לרוב מתפקד בצורה כזו שיהיה קל מאוד לתפעל אותו ע"י כל אחד, ללא מנגנונים מסובכים ללא צורך בידע טכני מוקדם, הוא תוכנן כך שיהיה נגיש ופשוט לכל אחד.
גם ההתקנה של השומר חניה היא פשוטה וקלה ואתם זוכים לפתרון יעיל ומוכח.

electric-barrier

מרגע שהמחסום מותקן ועובד יש לכם שקט, אתם יכולים לצאת לעיסוקיכם בראש רגוע בלי לדאוג שמא מישהו חנה לכם במקום החניה. כאשר אתם נעדרים ממקום החניה המחסום פעיל ועומד,
ושאתם חוזרים למקום החניה המחסום יורד למצב שכיבה ואתם מורשים לחנות במקום החניה והוא יהיה מוסתר מתחת לכלי הרכב. הוא עמיד בפני ונדאליזם, צבוע לרוב בצבעי צהוב בולטים למרחוק לייצר הרתעה ואזהרה.
שומר החניה בנוי כך שיש צורך בעומס של כמה טונות על מנת להכריע אותו כך שהוא מייצר מכשול חזק ועמיד במיוחד לכל ניסיון לפגוע בו.
בעבר שומרי חניה היו פתרונות לבעלי ממון ועשירים, אך כיום בזכות השוק הפתוח והקידמה המחירי שוק משתלמים במיוחד בתחום וכל אחד יכול לרכוש לעצמו שומר חניה ולהעניק לעצמו שקט ללא דאגות שמא מישהו חנה לכם בחניה.

יתרונות שומרי החניה של Traffic-Safety:

 • פתרון יעיל ופשוט המעניק לכם שקט
 • מחיר משתלם לכל כיס
 • צבעים בולטים ומרתיעים למרחוק
 • קל להתקנה
 • פשוט ונגיש לתפעול
 • אינו תופס מקום רב
 • חזק ועמיד במיוחד בפני פגיעה
 • עמידות גבוה בכל מזג האוויר
 • מותאם במיוחד לתנאי חוץ ואינו מתכלה
 • לנעילה ע"י מפתחות או שלט רחוק
 • עמיד לאורך שנים

electric-barrier-in-underground-parking

שומרי החניה המודרניים הקיימים היום מגיעים במגוון סוגים ופתרונות שונים, החל ממחסומי ברזל בסיסיים עם מנעולי תליה ועד שומרי חניה חשמליים הפועלים עם שלט רחוק, כל אחד והפתרון המותאם לו.
כל המחסומים באתר Traffic-Safty מותאמים לעמידות בתנאי חוץ ובכל מזג האוויר לאורך שנים. כוללים פרופיל ברזל עבה וחסון המעניק לשומרי החניה חוסן יוצא דופן ותפקוד מעולה לטווח הארוך.
מיקום ההתקנה של השומר חניה היא בתוך שטח החניה עצמו, המחסום לרוב אינו תופס הרבה מקום בקרקע לרוב מדובר בנקודות עגינה מעטות. ההרתעה שהוא מייצר כאשר הוא פעיל
לשמירת החניה כשהוא זקוף לגובה לייצר נראות והרחקת פולשים.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%A1%D7%95%D7%9E%D7%99%2D%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%94%2D%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%2D%D7%94%D7%97%D7%95%D7%91%D7%94%2D%D7%A9%D7%9C%D7%9B%D7%9D%21/cp-2.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp