לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

מעצורי חניה | מעצור חניה לרכב

 
מעצורי חניה | מעצור חניה לרכב
 
מעצור חניה מגומי קשיח 1.80 מטר עם 8 מחזירי אור -38%
מפריד נתיבים לעומסים כבדים | מעצור חנייה 1 מטר אורך -50%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
מעצורי חניה הם הפתרון המשתלם והפשוט לסייע לנהגים לחנות בקלות ובמהירות בכל חניון! אצלנו תוכלו למצוא מספר סוגים של מעצורי חניה תוצרת אירופית איכותית, שיוצרו בתקנים המחמירים ביותר, עמידים לתנאי מזג האוויר בארץ, פשוטים וקלים להתקנה, כוללים פסים מחזירי אור בחשיכה ומשתלבים נהדר עם ריצפת החניון. מעצורי החניה שלנו מגומי מגיעים בזווית מדויקת לעצירת גלגל מושלמת, ללא פגיעה בחלקו התחתון של כלי הרכב, מרקם הגומי מעניק לנהג תחושתיות גבוהה וספיגת עצירה מותאמת ונוחה. כל מעצורי החניה שלנו נועדו לעמידות גבוהה לאורך שנים בתנאי חוץ או פנים, מעניקים לכל נהג וחניון חניה מסודרת ובטוחה ללא דאגה לזליגה מעבר לתחומי החניה.
בכל שאלה ויעוץ בתחום אתם מוזמנים בשמחה ליצור עמנו קשר ולקבל הדרכה מקצועית איזה מעצור חניה מתאים לכם, איך וכיצד להתקין וכל מידע שיסייע לכם בתחום.

מה הם מעצורי חניה?

אחד מאביזרי הבטיחות החשובים בחניונים וחניות, מסייעים לנהג להחנות את רכבו בבטחה, מגבירים את תחושת הביטחון של הנהג בסיום פעולת החניה.
אופן מיקומו בקצה תחום החניה מסייע לנהג ומכוון את הרכב לחניה מדויקת ומונע גלישה מעבר לתחומי החניה ע"י מעצור פיסי הממוקם בצמוד לרצפת החניה.
המעצור נועד לכוון את הנהג ולסייע לו בהתמצאות בשטח החניה בשטחים "מתים" בהם אין לו אפשרות לחשב נכון את מקום עצירת כלי הרכב.
מטרתם הראשית של מעצורי החניה היא להעניק לנהג ביטחון בחניה בטיחותית, למנוע פגיעה בגוף הרכב, להרחיק ככל הניתן את כלי הרכב מפגיעה במכשולים.

מעצורי החניה ממוקמים במגוון רחב של מקומות החל מבנייני מגורים, חניות פרטיות, קניונים, חניונים, מוסדות ציבור וחניות רחוב ובכל מקום בו יש צורך לתחום את אזור החניה, מניעת גלישת הרכב ולמנוע פגיעה מיותרת של גוף הרכב בקירות ומכשולים ולסייע לנהג לחנות בצורה מדויקת. המחסום נועד לעצור את הגלגל ולסמן לנהג שאינו יכול להמשיך להתקדם מעבר למעצור והגיע לקצה תחום החניה, זאת כמובן כל עוד הנסיעה היא איטית ומבוקרת לחניה.

קיימים מספר סוגים של מעצורי חניה:

מעצור מבטון – מקובע לקרקע, אינו ניתן להזזה והעברה לרוב מגיע בצבע אפור שאינו בולט בחשיכה, עלול לייצר סדקים ושברים עם הזמן ולהישבר בעומס רב.
עלייה בחניה טעות על המחסום עלולה לגרום לנזק לחלקו התחתון של הרכב.

מעצור חניה ברזל – מדובר במוט מתכת המקובע בקצוות לרצפת החניה בגובה נמוך, מותאם לשימוש כאשר יש צורך לאפשר זרימת מים מתחת למעצור ומעל פתחי ניקוז.
בולט בחשיכה בזכות צבעים בולטים. עלול להתעקם במשקלים גבוהים, להחליד עם השנים, המחסום אינו מותאם לצורת הגלגל ועלייה על המחסום בטעות עלולה לגרום פגיעה לרצפת הרכב.
לכן יש לשקול בכובד ראש החלטה על שימוש במחסום חניה מסוג ייחודי זה.

מעצור חניה מגומי – המעצור הנפוץ והמומלץ ביותר, עשוי גומי קשיח, עמיד בכל תנאי מזג האויר, עמיד לקרני UV. מגיע בצבעים בולטים צהוב ושחור וכולל מחזירי אור מובנים בצבע צהוב.
מותאם לצורת הגלגל ובולם אותו בצורה אחידה ובטיחותית. גם עלייה וטיפוס על המחסום בטעות אינה גורמת נזק לרכב. מקובע באמצעות ברגים לקרקע וניתן להעברה ולהזזה בעת הצורך.
צמוד לקרקע באופן מוחלט ללא מרווחים, משתלב עם ריצפת החניה האופן מושלם ואסתטי. מותאם לשימוש עם רכבים פרטיים בלבד, אינו מתאים למשאיות ורכבי משא כבדים.


מגיע בשני סוגים עיקריים:

מעצור ברוחב הגלגל – מעצור ברוחב 50 ס"מ, במקרה כזה מתקינים 2 יחידות לכל גלגל, על מנת לאפשר מעבר של עגלות והולכי רגל דרך המחסום. מתאים לשימוש במצבים שהחניה והמחסום ממוקמים בכניסות לבניינים ובצורך מעבר של עגלות כמו סופרים ונגישות לנכים. כמו כן מתאים להתקנה במקרים שיש פתחי ניקוז או ביוב והמרווח הנוצר בין 2 המעצורים מתאים את עצמו לסביבה הקיימת. למעצור 3 יחידות מחזירי אור גדולים ובולטים המסייעים לנראות מעולה בשעות החשיכה.

parking stopperמעצור ברוחב רכב מלא – מעצור זה הינו ברוחב מלא של הרכב ובולם את 2 הגלגלים ללא אפשרות מעבר עגלות דרך המחסום. מעצור מהסוג הנ"ל מומלץ להתקין בצמוד לקירות ומכשולים שונים שאין צורך לעגלות ובני אדם לעבור דרך המעצור.
למעצור 8 יחידות מחזירי אור גדולים ובולטים המסייעים לנהגים והולכי רגל לראות גבוהה בשעות החשיכה.


parking stopper
 

יתרונות מעצור חניה מגומי שלנו:

 • הסוג הבטוח והמתקדם כיום בשוק
 • תוצרת אירופית איכותית
 • מונע פגיעת הרכב בקירות ומכשולים בסביבת החניה
 • מאפשר בולטות בשעות החשיכה בזכות מחזירי אור מובנים
 • עמידות גבוהה ביותר לכל תנאי מזג האוויר
 • בעל מראה מקצועי המשתלב בצורה אסתטית עם הקרקע
 • פשוט וקל להתקנה, ניתן להעברה בעת הצורך
 • בעל תמורה גבוהה ביחס לעלות
 • מעניק מעצור בטוח ואיכותי לגלגלי הרכב ללא סיכוי לפגיעה בתחתית הרכב
 • מבנה המחסום מותאם לצורת גלגל הרכב ובולם את כלי הרכב בצורה אופטימלית
 • אינו משנה את צורתו, אינו מתכלה בקלות, עמיד בפני וונדליזם
 • מוצר חובה בכל חניון למגזר הפרטי והעסקי
 
יש להשתמש במוצר למטרתו המקורית, אין להשתמש בו כמפריד נתיבים או כפס האטה שכן הוא אינו מותאם לשימושים אלה ועלול לפגוע בכלי רכב ולגרום להם נזק בצורת השימוש הזו.
יש להשתמש בברגים ובדיבלים שהגיעו עם המוצר שכן הם מותאמים לקיבוע נכון ואיכותי לשימוש לטווח ארוך.
Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%A8%D7%99%2D%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%94/c-9-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp