לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

מפריד נתיבים

 
מפריד נתיבים
 
מפריד נתיבים לעומסים כבדים | מעצור חנייה 1 מטר אורך -50%
מבצע
מפריד נתיבים בסיס גומי כבד 2 עמודים גמישים 75 ס''מ -8%
מבצע
מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש 45 ס''מ לעומסים כבדים -24%
מבצע
מפריד נתיבים כולל עמוד סימון גמיש 75 ס''מ לעומסים כבדים -10%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

מפרידי נתיבים נועדו לתת מענה זול ויעיל ליצירת הפרדה נתיבית מיטבית בין רכבים באמצעות מבנה ייחודי שאינו מזיק לכלי הרכב בעת פגיעה. אביזר זה בא להבטיח זרימת תנועה מיטבית לצד בטיחות בדרכים. אנו ב"טרפיק סייפטי" עוסקים באספקת ציוד הבטיחות המתקדם והחדשני ביותר שיש כיום להצבה בכבישים. בין המוצרים הרבים שיש לנו להציע ניתן למצוא את מפרידי הנתיבים.

למה נועדו מפרידי הנתיבים?

מפרידי נתיבים, המכונים לעיתים גם מפרידי תנועה, מיוצרים כדי לענות על מגוון רחב של פתרונות לניהול התנועה בכבישים וגם במרחבי תנועה אחרים של סוגים שונים של כלים ממונעים ואחרים. כיום נעשה שימוש במפרידי תנועה כמעט בכל כביש, קטן וגדול, בחניונים, קניונים, מוסדות, בכניסה ויציאה לצמתים, באזורי העמסה ופריקה של מטענים ובכל מצב בו יש סכנה של פגיעת כלי רכב בגדר ממתכת רגילה או לייצר הפרדה נתיבים מעבר לסימון פס הפרדה רציף. מפרידי התנועה עוזרים לנהגים לשמור על מרחק זה מזה במקומות בהם צביעה בלבד של קו הפרדה בין נתיבים ומסלולים כבר אינה מספיקה. הם משמשים לסימון והפרדת נתיבי הנסיעה גם לאופניים וכן לכל סוגי התחבורה הציבורית כמו אוטובוסים, מוניות, רכבי הסעות ועוד.

אילו סוגי מפרידי נתיבים קיימים?

מפרידי הנתיבים מגיעים בכל מיני צורות וגדלים והם מוצבים במרחב הציבורי לפי הצרכים של כל מקום ומקום. מבנה מפריד נתיבים כולל משטח גומי או פלסטיק קשיח ועליו מחוברים עמודי סימון גמישים כוללים מחזירי אור מקצועיים. יש מפרידי נתיבים שטוחים ללא עמודי גובה גמישים עליהם ויש כאלה עם עמוד גמיש אחד או יותר לגובה ליצירת הפרדה בולטת עוד יותר. העמודים הגמישים נועדו להדגיש את מיקום מפריד הנתיבים וגם להימנע מנזק לכלי רכב במקרה של פגיעה. גמישותם מעניקה להם יכולת לחזור לצורתם המקורית גם בעת דריסה. הם עשויים מחומר פלסטי ייחודי ואיכותי עמיד במיוחד לפגיעות ולכל תנאי מזג האוויר.

flexible-delineator-post-lane-separator-base

היתרונות של מפרידי הנתיבים

יתרונותיהם של מפרידי התנועה רבים. הם עשויים מחומרים הניתנים כולם למחזור, הם צבועים בצבעים מבריקים ולעיתים מצוידים בנוסף גם במחזירי אור, והם לא דורשים תחזוקה שוטפת רבה, אם בכלל. בסיסי המפרידים עשויים מחומר פלסטי קשיח שיכול לעמוד בפגיעות צידיות של צמיגי הרכבים ועמיד מאד בתנאי מזג אוויר משתנים. העמוד המוגבה המחובר לבסיס הקשיח עשוי מחומר פלסטי גמיש יותר, המונע פגיעה ברכב במקרה של נגיעה בו. את המפריד נתיבים מתקינים אל הקרקע בהתקנה פשוטה וקלה עם ברגים ודיבלים, במיקום שבו אתם מעוניינים ליצור את ההפרדה. מפריד התנועה מעוגן בדרך כלל בעזרת מספר אביזרי חיבור ייעודים ואפשר להתקין אותו בקלות על משטחי בטון, אספלט וגם על אבנים משתלבות. מקובל להתקין מפרידי נתיבים במרחק של לפחות 15 ס"מ האחד אחרי השני.

מפרידי הנתיבים של Traffic Safety

אנו מספקים מגוון של מפרידי נתיבים: מפרידים עם עמוד אחד גמיש או יותר לגובה, המותקנים לרוב בכניסות או יציאות מורכבות וצפופות מבניינים, באזורי עמידה בתור לכניסה או יצאה עם הרכב מחניונים ובכל מקום ציבורי בו מתרכזים רכבים רבים בעת ובעונה אחת ויש צורך בהם ל"עשיית סדר" בתנועה. ומפרידים שטוחים ללא עמוד גמיש מעליהם, המקובלים מאד למשל בכבישים דו סטריים של מסלול אחד למשל או לסימון עליות וירידות בחניונים, על מפרידי התנועה ניתן גם להציב שלטי אזהרה או הכוונת תנועה נוספים בצורה בולטת ונוחה מאד. משתלם מאוד להתקין את המפרידים להפרדה נתיבית. הם ברורים ויעילים להבנה ע"י הנהגים והם פשוטים להתקנה. מפרידי הנתיבים שנמכרים אצלנו הם מתוצרת אירופה איכותית, עשויים חומרים מהמעלה הראשונה, עמידים לקרני UV ולשמש הישראלית, אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה ולקבלת ייעוץ מקצועי. נשמח לסייע לכם ולהעניק לכם פתרונות ומידע על מפרידי הנתיבים שלנו.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%93%2D%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%99%D7%9D/c-21-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp