לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

מתקני חניה לאופניים

 
מתקני חניה לאופניים
 

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
מתקני חניה לאופניים קיימים מזה שנים במרחב העירוני שלנו ואף הפכו אצלנו בישראל, כמו בכל העולם, למוצר מבוקש ביותר. הם מהווים חלק חשוב מאד בתכנון ובניית תשתיות התחבורה בערים מתקדמות בעולם, במקומות בהם אין מספיק מתקני חנייה לאופניים, הרוכבים עושים בלית ברירה שימוש בעצים, בגדרות ובשלטי הרחוב לקשירת אופניהם. מתקני החניה מיועדים להחנות את האופניים בצורה יציבה ובטוחה ומאפשרים קשירה ואבטחה למתקן המתכת. אנו ב"טרפיק סייפטי" עוסקים באספקת ציוד הבטיחות המתקדם והחדשני ביותר שיש כיום. בין המוצרים הרבים שיש לנו להציע ניתן גם למצוא מתקני חניה לאופניים.

למה נועדו מתקני חניה לאופניים? 

מאז ומתמיד בעלי אופניים נתקלים בבעיית מקום אחסון וקשירת אופניים. אם זה בדירה, במרפסת או במחסן פרטי וגם במקומות ציבוריים רבים כמו אוניברסיטאות, משרדים ומפעלים, גנים ופארקים ציבוריים, גינות וחופי ים ובמסופי תחבורה ציבורית ותחנות רכבת, כולם מחפשים את הפתרון האופטימאלי לחניית זוגות האופניים בכל יום. מתקני החניה נועדו לחנות את האופניים בסביבה נוחה ובטיחותית בכל מקום שנדרש. מתקנים אלו הפכו לפתרון לבעיה יומיומית של ממש ואם זאת לעוד מוצר חשוב ובטיחותי שאי אפשר לוותר עליו. השימוש באופניים בישראל עלה במאות אחוזים, לעומת שנים עברו, בעיקר בעקבות בעיית הפקקים הבלתי נגמרת, וכך גם המודעות ההולכת וגוברת לצורך במתקני אופניים נגישים ונוחים. רוכבים רבים משתמשים בצורה קבועה במתקנים המספקים עבורם מקום מסודר, בטיחותי ונוח לחנות ולקשור את אופניהם. 

אילו סוגים של מתקני חניה לאופניים קיימים? 

מתקני חניית האופניים מגיעים במגוון צורות וגדלים, תוכלו לבחור במתקני ברזל איכותיים ובעלי צבעים שונים, המיועדים לשימוש עבור 3 ועד 6 אופניים במתקן אחד. בין אם בחרתם במתקן ל3 אופניים או במתקן ל5 אופניים, כל הסוגים מגיעים עם מוטות קשירת אופניים בגובה אחיד או בגבהים משתנים המותאמים עבורכם ובעלי יכולת נעילה נוחה ועיצוב מתאים למרחב שאתם מייעדים לו. המתקנים מיוצרים ממתכת איכותית צבועה בשיטות מתקדמות ומשתלבים נהדר במרחב הציבורי והפרטי.

מהם היתרונות במתקני חניה לאופניים?

יתרונותיהם של מתקני האופניים רבים. הם מהווים פתרון קל ונוח להשארת אופניים במקום בולט ובטוח לטווח קצר או ארוך במהלך שעות היום והלילה. מתקני האופניים אינם חוסמים מעבר הולכי רגל ומייתרים את הצורך לפגוע בסביבה הציבורית והנראות שלה. במקומות ציבוריים, העיצוב של מתקן חניית האופניים חשוב גם מבחינת הנוף במקום בו הוא מוצב וגם מעבר לעיצוב, הוא צריך להיות ידידותי ובעל נגישות נוחה. אצלנו תוכלו למצוא מבחר מתקני אופניים באיכות גבוהה תוצרת אירופה בעלי צביעה אלקטרוסטטית איכותית ועמידות לאורך זמן לכל תנאי מזג האוויר. התקנתם פשוטה וקלה אל הקרקע המורכבים באמצעות ברגים. על כל מקום חנייה בודד של רכב, אפשר להחנות עד עשר זוגות אופניים ולכן זהו פתרון אידיאלי למיקסום וייעול של החלל הפתוח וגם של חללים סגורים כגון חניות מקורות ומחסנים. ארגון היא עוד מילת מפתח ביתרונות של מתקני האופניים. בעזרת המתקן ניתן לארגן כל חלל ולשמור על האופניים. 

אנו ב - Traffic-Safety נשמח להציע לכם ממגוון מתקני האופניים שלנו ולייעץ לכם לגבי המוצר שהכי מתאים לצרכים שלכם. מתקן חניה לאופניים חייב להיות מותאם עבורכם, בעל יכולת נעילה נוחה ועיצוב מתאים למרחב שאתם מייעדים לו. מתקני החניה שלנו עשויים באיכות הגבוהה ביותר, מתוצרת אירופה, בעלי ברזל איכותי הצבוע בשיטות מתקדמות למניעת קילופים וקורוזיה המייצר עמידות גבוהה במיוחד, ובמחירים המתאימים לכל רוכש. פנו אלינו לכל שאלה נוספת וייעוץ מקצועי. נשמח לסייע לכם ולהעניק לכם פתרונות ומידע על מתקני החניה לאופניים שלנו.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%99%2D%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%94%2D%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D/c-27-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp