לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

משטח אזהרה | נגישות לנכים | אביזרי נגישות

 
משטח אזהרה | נגישות לנכים | אביזרי נגישות
 
משטח אזהרה והנגשה גבשושיות לעיוורים צבע שחור -25%
משטח אזהרה והנגשה גבשושיות לעיוורים צבע צהוב -25%
מבצע
משטח פסים מובילים צהוב לנגישות נכים -22%
מבצע
מבצע
משטח אזהרה צהוב לנגישות נכים -62%
מבצע

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

אביזרי נגישות לנכים הם מהמוצרים החשובים והמסייעים במרחב העירוני בעת הזו. הם משמשיים ומשרתים את האוכלוסייה הרגילה והן את אוכלוסיית הנכים שזקוקה להכוונה חכמה ומסייעת במרחב האורבני. לרוב מדובר בחלקי גומי ופלסטיק פשוטים למראה אך אופן השימוש בהם הופך אותם למצילי חיים. התקנתם במרחב העירוני ובמוסדות מחויב ע"פ חוק, חובה להתקין אותם במוסדות ציבור בכניסה למבנים, בתחילת גרם מדרגות או מעלית, בשיפועים או שינוי תווי השטח. לרוב מעבירים תחושה בצעידה עליהם ומסמנים בדרך הזו לאוכלוסיית העיוורים והנכים את שינוי תווי שטח ושעליהם להתכונן לכך. מכיוון שכולם נוכחים במרחב הציבורי, נכים ולא נכים, אביזרי הנגישות לנכים הם חלק בלתי נפרד מהנוף ומעניקים נגישות ומסייעים לכולם. מעבר לעניין התחושתי ישנו העניין הבטיחותי שהם מעניקים כמו מניעת החלקה במקומות משופעים, מניעת גישה לא מודעת למדרגות, מניעת נפילות ומעידות לא רצויות ופגיעה ממכשולים.
אצלנו בTraffic-safety תוכלו למצוא מגוון של אביזרי נגישות לנכים פשוטים להתקנה, מחומרים מעולים, תוצרת אירופית איכותית, בעלי תקינה לשימוש והתקנה במוסדות ציבור, עמידים לאורך שנים לקרני UV וכל תנאי מזג האוויר. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה וייעוץ בנוגע למוצרי נגישות לנכים נשמח לסייע ולהדריך אתכם בנושא ולהכווין אתכם למוצר הנכון ודרך השימוש וההתקנה שלו.


tactile%20surface

למה נועדו מוצרי נגישות לנכים?

להנגיש את המרחב הציבורי עבור אוכלוסיית הנכים. מדובר במוצרים פשוטים למראה אך עושים עבודה גדולה וחשובה עבור אוכלוסייה מוחלשת שזקוקה לסיוע בהתמצאות במרחב הציבורי המורכב. לנו גישה למעלית או למדרגות נראית מובנית מאליה, אך לאוכלוסיית העיוורים והנכים היא מצילה חיים, מסייעת בהתמצאות ומקלה עליהם את החיים. יש כיום מגוון גדול של מוצרים להנגשת הסביבה, מחירם נמוך ותועלתם גבוהה, כיום הם הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף הציבורי שלנו, מחויבים על פי חוק נגישות המדינה, וחובה על כל גוף ומוסד להתקין אותם בסביבה הציבורית שלו.

כיצד זה מסייע בפועל?

צורתם הבולטת וצבעם העז נועדו להתריע ולהודיע על קירבה לאזור סכנה. לדוגמא, התקנתם על הקרקע בקרבת גרם מדרגות מסייעת לאוכלוסיית הנכים והעיוורים להיזהר ולהאט ביודעם שהם מתקרבים לאזור בו ניתן למעוד. הבליטות בקרקע והתחושה המועברת אל האדם הנכה זו האזהרה המועברת תחושתית. תמיד מדובר בכמה וכמה בליטות מסוגים שונים, אם בפסים ארוכים במרווחים או בבליטות עגולות. כל זאת מבלי להפריע להולכי רגל או לגרום להם למעוד, צורתם השטוחה והנמוכה במיוחד לא מפריעה למרחב הציבורי רק 'מעדכנת' אותו במידע מציל חיים למי שזקוק לכך.

יתרונות אביזרי הנגישות לנכים של Traffic Safety

  • בעלי תקן לשימוש והתקנה במוסדות ומקומות ציבוריים
  • עמידים לאורך שנים לקרני UV וכל תנאי מזג האוויר
  • צורתם הבולטת וצבעם העז נועדו להתריע על קירבה לאזור סכנה
  • צורתם השטוחה והנמוכה אינה מפריעה למרחב הציבורי
  • מעניקים מרחב ציבורי בטוח ומונגש
  • מגוון של אביזרי נגישות לנכים באיכות הגבוהה ביותר

האם הם עמידים לזמן רב?

כן החומרים מהם עשויים המוצרים להנגשת נכים מותאמים לתנאי חוץ ועומסים גבוהים. עמידים לקרני UV ומותאמים לדריכה קבועה עליהם לאורך שנים. התקנתם פשוטה וקלה עם דבקים או סיליקון, יש למקם אותם בסמוך לשינוי תווי השטח כמו מדרגות מעלית שיפועים וכו'. כפי שמופיע בתמונה. הם אינם מפריעים להולכי רגל ומותאמים להיות צמודים אל הקרקע. ישרתו אוכלוסיות רבות לאורך שנים ויעניקו מרחב ציבורי בטוח ומונגש. המוצרים שלנו הם תוצרת אירופה ברמה גבוהה שנבחנו לעמידות במעבדות מיוחדות, כך שאתם מקבלים מוצר איכותי ועמיד במיוחד.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%A0%D7%92%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%AA%2D%D7%9C%D7%A0%D7%9B%D7%99%D7%9D/c-10-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp