לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

נצנץ סולארי

 
נצנץ סולארי
 
מבצע
מבצע
נצנץ סולארי צהוב דו צדדי LED מחזירי אור כתומים -33%
מבצע
מבצע
נצנץ סולארי צהוב דו צדדי LED מחזירי אור לבנים -37%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
הנצנצים הסולאריים מעניקים פתרון פשוט ויעיל לסימון מפגעים ותיקונים בדרכים, מותקנים על מגוון מוצרים שונים מתחום הבטיחות בדרכים, מחסומים ניידים, קונוסים, עמודי סימון ועוד. בזכות הלוח הסולארי המותקן בחלקו העליון הנצנץ נטען מאור השמש במהלך שעות היום נדלק ומאיר למשך כל שעות החשכה ללא תלות במקור חשמלי. הנצנץ מטעין ומדליק את עצמו אוטומטית ללא מעורבות יד אדם. בעל מבנה חזק ועמיד לקרני UV גשמים וכל תנאי החוץ. כך שהוא הופך להיות מוצר כמעט מושלם לסימון והארה בדרכים ללא צורך במקור חשמל, ללא צורך בתפעול ידני, ללא צורך בתחזוקה. הנצנץ הסולארי הינו מוצר עצמאי שניתן למקם במקום הרצוי לכם והוא כבר יעשה את העבודה שלו באופן שוטף ומוצלח.
הנצנצים הסולאריים שאנו מוכרים הינם מתוצרת אירופית איכותית, בעלי עמידות גבוהה במיוחד, עם נורות LED עמידות לאורך שנים רבות, מעניקים תאורה ברורה ואיכותית גם בתנאי ראות נמוכה. בכל שאלה נוספת וייעוץ בתחום אל תהססו לפנות אלינו ולקבל הסבר וסיוע לבחירת הנצנץ הסולארי המותאם לכם!

solar-flasher


למה נועד נצנץ סולארי?

לסמן מפגעים בדרכים ע"י תאורה מהבהבת בעיקר בשעות החשיכה ולהתריע למרחוק על תיקונים, עבודות, מחסום או מפגע. הסוג הסולארי שנמכר אצלנו כולל פאנל סולארי שמטעין את הסוללה ומעניק לפנס המהבהב אנרגיה לפעול ולהדלק כל הלילה. כך הפנס הסולארי מעניק תאורה עצמאית ללא תלות בגורם אנרגיה מתכלה או בחיבור מקורות חשמל. התאורה המבהבת נראית למרחוק והיא מסמנת התראה לכלי רכב המגיעים מרחוק על מקום בו מתקיימים עבודות בכביש, תיקונים וכו'. הצבת הנצנצים על מחסומים, קונוסים או עמודים מעניקה נראות טובה לנהג בגובה נכון ובולט. נצנצים הם מוצר סימון ותיק ויעיל אשר יוצר סביבה בטוחה יותר עבור הנהגים.

נצנץ סולארי שימושים 

הנצנץ הסולארי משמש אותנו כאשר נרצה לסמן מפגעים, תיקונים ועבודות בדרכים. הוא משמש לסימון והארה בשעות החשיכה ללא צורך במקור חשמל. הנצנץ מתפקד כמוצר עצמאי כך גם אפשר להתקין אותו על מגוון מוצרים שונים מתחום הבטיחות בדרכים, מחסומים ניידים, קונוסים, עמודי סימון ועוד. התאורה המהבהבת של הנצנץ נראית למרחק ועל ידי כך מסמנת  לכלי רכב המגיעים ממרחק התראה לפני ההגעה לאזור. הנצנץ יעיל מאוד כאשר רוצים להגביר את הנראות, נוכל להשתמש בו גם לסימון והארה בשעות החשיכה על ידי הצבתו בגובה נכון ובולט על מחסומים, קונוסים או עמודים נוכל להגיע לנראות טובה יותר לנהגים ובכך ליצור סביבה בטוחה יותר בדרכים. עוד שימוש שנוכל לעשות בנצנץ הסולארי הוא מתחום החקלאות והתעשייה כאשר נצטרך לסמן מפגעים ומכשולים בשעות החשיכה, כך גם משמשים בדרך קבע את החניונים, הקניונים וגם מוסדות.

כיצד נצנץ סולארי פועל ומה יתרונותיו?

הוא כולל פאנל עליו הנטען מהשמש בשעות היום ונדלק אוטומטית בשעות החשיכה ללא תלות במקורות אנרגיה נוספים או התערבות אנושית בהדלקה ובכיבוי הכל קורה עצמאית ואוטומטית. דבר החוסך המון משאבים והוצאות מיותרות. המבנה שלו חסון ועמיד בפני לחות וגשם הוא אטום לחלוטין, כולל מחזירי אור הנראים למרחוק, המבנה שלו חזק ועמיד הוא גדול ובולט ותמיד מומלץ להתקין אותו בגובה לנראות מצוינת. הוא מיוצר בתקנים הגבוהים ביותר ונועד לעבוד במשך שנים רבות בתנאי מזג אוויר קשוחים ולעמוד בפני זעזועים. הנראות שלו למרחוק מצילה חיים ומסמנת לנהגים על מקום מפגע, תיקונים בכביש, תאונה, בורות וכול דבר שיש צורך לסמן ולהתריע עליו בדרכים.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%A0%D7%A6%D7%A0%D7%A5%2D%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%A8%D7%99/c-20-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp