לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

עיני חתול

 
עיני חתול
 
מבצע
מבצע
עיני חתול דו צדדי סולארי 6 לדים כחול תוצרת אירופה -53%
מבצע
עיני חתול דו צדדי סולארי 6 לדים אדום תוצרת אירופה -53%
מבצע
עיני חתול דו צדדי סולארי 6 לדים צהוב תוצרת אירופה -53%
מבצע
עיני חתול כפתור דו צדדי 2 מחזירי אור תוצרת אירופה -43%
מבצע
מבצע
עיני חתול אובלי דו צדדי 4 מחזירי אור תוצרת אירופה -49%
מבצע
עיני חתול נעיצה סולארי 6 לדים אדום תוצרת אירופה -41%
מבצע
עיני חתול נעיצה סולארי 6 לדים צהוב תוצרת אירופה -41%
מבצע
עיני חתול נעיצה סולארי 6 לדים כחול תוצרת אירופה -41%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

עיני חתול הוא אביזר בטיחות בדרכים שנועד להבליט סימונים שונים על גביי כבישים ודרכים. בצמוד אל הקרקע וכוללים מחזירי אור. עיני החתול בכביש מוצמד היטב לקרקע ועליו מותקנים מחזירי אור אשר נועדו להתריע ולהבליט מגוון סימונים על גביי כבישים בכדי שנהגים וגם הולכי רגל, יוכלו לראות סכנות בכביש ולהתריע בפני סכנות קרבות ממרחק גדול ומספיק זמן מראש. עיני החתול מיוצרים מאלומיניום או פלסטיק קשיח, הם עמידים במיוחד ונועדו לעמוד בפני תנועה של כלי רכב בנסיעה עליהם באופן שוטף ומקובעים לקרקע בהתקנה פשוטה בעזרת ברגים ודיבלים בלבד. נהוג להציבם ליד מעברי חציה, כמפרידי נתיבים, פסי עצירה, וכן מציבים אותם לעיתים בקרבת פסי רכבת, להפריד בין נתיבי נסיעה ועוד. לעיתים, משמשים גם כפסי הרעדה המוצבים בשורה ארוכה האחד אחרי השני לאורך הכביש ומטרתם למנוע מנהגים לסטות מנתיב הנסיעה שלהם בעיקר בשעות הלילה ובחושך, ואף למנוע הירדמות של נהגים על ההגה. עיני החתול הם ממוצרי הבטיחות הנפוצים והוותיקים ביותר הקיימים בעולם. הם הותקנו בדרכים כבר בסביבות שנת 1937 ומאז כמובן שופרו ושוכללו כך שהם הגדילו והרחיבו את התפקיד שלהם במניעת תאונות דרכים קטלניות בכל העולם.   

אילו סוגים של עיני חתול?

סוגים שונים של עיני חתול מיוצרים למטרות שונות. במשך השנים, שופרו עיני החתול כך שהם הרחיבו את היכולת שלהם להתריע בפני נהגים על מפגעים במרחבי התחבורה השונים, ולהגדיל את הערנות שלהם. ישנם דגמים שונים של עיני חתול לכביש אותם אפשר להזמין בצורות שונות (מרובע או אובאלי למשל),עם מחזירי אור בצבעים שונים (צהוב או אדום) ובגדלים שונים. יש עיני חתול עליהם מותקנים מחזירי אור המגיבים לתאורת רכבים מתקרבים, ויש עיני חתול שעליהם מותקנים פנסים קטנים בעלי צריכת חשמל נמוכה שמקבלים את זרם החשמל שלהם ממקור חיצוני. ישנם גם סוגים נוספים כמו עיני חתול סולאריים, המשמשים להארת שבילים להולכי רגל בלילה ושבילי אופניים, הנטענים במשך שעות היום על ידי קרני השמש. עיני חתול מיוצרים מפלסטיק קשיח או מאלומיניום ועם מספר מחזירי אור בגדלים שונים ומשתנים כל אחד על פי היעוד שלו. ישנם גם עיני חתול עם תאורת LED ובעלי יכולת הארה חזקה ביותר של עד פי עשר ויותר מתאורה רגילה, הם גם חסכוניים מאד ויכולים לעבוד במשך עשרה ימים בהטענה של 4 שעות בלבד. Double-sided aluminum cat eyes


למה משמשים עיני חתול? 

עיני חתול משמשים לסימון שוליים וקווי הפרדה בכבישים ובעיקר מסייעים לנהגים בעת הנהיגה בלילה או באזורים חשוכים כמו מנהרות למשל. הם מסמנים מסלולי נסיעה בכבישים ומפרידים נתיבים בכביש וגם בחניונים בהם התאורה מוגבלת. לעיתים משמשים גם לסימון רמפות בחניונים והם שימושיים מאד גם בסימון שבילים להולכי רגל ושבילי אופניים בערים או באזורי תעשייה. עיני חתול המותקן בכביש מהיר, מתריע בפני הנהגים כאשר הם מתקרבים מדי תוך כדי נהיגה לשולי הכביש. במקומות שונים בעולם כמו בבריטניה למשל, יש גם לצבעים השונים של עיני החתול משמעות שונה כך שנהגים יכולים על פי הצבע המוחזר אליהם, לדעת מה הסכנה או המכשול המתקרב - תנאי דרך משתנים, התרעה לנהוג במשנה זהירות בגלל תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו ערפל למשל והתרעה בפני מפגעים אחרים.  

מה היתרונות בעיני חתול של Traffic Safety?

אנו ב-Traffic Safety  מציעים לכם מגוון גדול של עיני חתול מסוגים שונים ובגדלים שונים. עיני החתול שלנו הם כולם מתוצרת אירופה איכותית ועומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. המוצרים שלנו הם בעלי עמידות גבוהה במיוחד לאורך שנים ועושים את עבודתם בצורה אפקטיבית ויעילה ללא צורך בתחזוקה מיוחדת. עיני החתול שאנו מוכרים עמידים בכל תנאי מזג האוויר. בין הסוגים השונים תוכלו למצוא עיני חתול דו צדדיים, סולאריים ורגילים, העשויים כולם מפלסטיק או מאלומיניום. אנו מציעים לכם להתרשם ממוצרי איכות מהמעלה הראשונה במחיר משתלם מהיבואן לצרכן. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה וייעוץ מקצועי אודות המוצרים שלנו כדי להבטיח התקנה ושימוש מיטבי.

Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp