לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

עמודי חסימה

 
עמודי חסימה
 
עמוד חסימה נירוסטה 3 -30%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

עמודי חסימה ממתכת נועדו להרחיק נהגים מלחנות במקום חניה אסור. הם עשויים מתכת עמידה וחזקה במיוחד, שנועדה לעמוד גם בהתנגשות עם כלי רכב, הם מאוד מאסיביים וחזקים ועמידים לאורך שנים רבות, חלקם כוללים פסים מחזירי אור לבלוט גם בשעות החשיכה. התקנתם היא לרוב בקיבוע אל הקרקע באופן קבוע ויציב עם ברגים או בקיבוע בטון. בחלקם גם מכניסים לתוך החלק הפנימי תערובת בטון לחיזוק ועוצמה. הם חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני ונראה אותם על מדרכות במרחב האורבני, בחניונים, בצמתים ובכל מקום שבו יש איסור חמור להחנות או לעצור את כלי הרכב. ההרתעה שיוצר עמוד החסימה היא במראה מאסיבי ובולט ובקיבוע אל הקרקע, כך ידע כל נהג שמדובר באזור שבו אסור לעצור או לחנות. בניגוד לעמודי סימון גמישים או ניידים העמודים הללו מאוד מסוכנים במפגש עם כלי רכב. תוכלו למצוא אותם בעוד מקומות כמו אולמות אירועים, חניונים, קניונים, מוסדות ציבור ובכל מקום בו יש להרחיק כלי רכב מעצירה אסורה.

למה משמשים עמודי חסימה? 

עמודי חסימה נועדו לספק אבטחה פשוטה ויעילה בכל תחומי השמירה על מקומות העצירה והחנייה במרחב הציבורי. מטרת עמודי החסימה לחניה היא לשלוט ולהכניס סדר בתנועת כלי רכב באזורי חניה בחוץ באוויר הפתוח, כמו גם באזורים סגורים ומקורים כמו בתוך חניונים ציבוריים וחניונים פרטיים כאחד. אם אתם רוצים למנוע את הכניסה או העצירה לשטח מסוים, של כלי רכב זרים ולמנוע את עצירתם במקומות אסורים או משבשי תנועה, עמודי החסימה מהווים את הפתרון היעיל והטוב ביותר עבורכם ומספקים מענה יעיל לחסימת כניסה ויציאה באזורים אסורים לתנועה, חניה או עצירה ומהווים אמצעי אזהרה מוצק ובולט במיוחד. 

אילו סוגים של עמודי חסימה קיימים?

בין סוגי עמודי החסימה לחנייה והדגמים השונים והמגוונים שיש כיום בשוק, תוכלו בוודאי למצוא את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. ישנם מבחר דגמים וסוגים של עמודי חניה בגבהים שונים, בעיצובים שונים ומחומרים שונים, שכולם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. ניתן למצוא עמודי חסימה גבוהים, עמודי חסימת חניה נשלפים, עמודים בעיצוב יוקרתי ומיוחד ועמודים עם או בלי "אוזניים" להתקנת שרשראות בין עמוד אחד לאחר למשנהו כאשר אלה מותקנים בסמיכות האחד לשני. מבחינת העיצוב, ניתן למצוא עמודי חסימה בעיצוב עגול, בדגמים שונים ובצבעים משתנים וביניהם צהוב ושילוב של צהוב ושחור. עמודי החסימה יכולים להיות גם בעלי גימור מתכת מבריק. בין הדגמים הרבים והמגוונים שלנו תוכלו למצוא עמודי חסימת חניה בעיצוב יוקרתי במיוחד המקובל מאד בכניסה לאולמות אירועים או מוסדות וחברות, כאלה הרוצים לשמור על נראות אסטטית לצד יעילות פעולה במניעת עצירה או חנייה של רכבים במקומות אסורים. 


Barrier pillar town-square


מה היתרונות בעמודי חסימה?

יתרונותיהם של עמודי החסימה שלנו ב - Traffic-Safety 
  • עשויים ממתכת עמידה וחזקה במיוחד
  • צבועים בתנור בצבע עמיד לאורך שנים
  • בעלי מראה בולט ומאסיבי במיוחד 
  • עמידות גבוהה לכל תנאי מזג האוויר
  • עמודי החסימה שלנו הם כולם מתוצרת אירופה 
  • מונעים חניה ועצירה של כלי רכב במקומות אסורים
  • צבוע בצבעי אזהרה מתריעים וחלקם כוללים פסים מחזירי אור המגבירים את הנראות גם בשעות החשיכה
  • מותאמים לעיריות, מוסדות, קבלנים, קניונים, חניונים, אולמות אירועים, בתי ספר ועוד

אצלנו בTraffic-Safety תוכלו למצוא עמודי חסימה תוצרת אירופה, שנצבעו בתנור בצבע עמיד לאורך שנים, מגיעים במספר סוגים ושיטות התקנה, לפי הצורך שלכם, בולטים ועמידים במיוחד לכל תנאי מזג האוויר. חלק מהסוגים של עמודי החסימה התקנתם מותאמת לאנשי מקצוע מכיוון שהקיבוע שלהם הוא מאסיבי אל הקרקע לרוב עם תערובת בטון. וחלקם ניתנים להתקנה פשוטה וקלה באמצעות 4 ברגים עם דיבלים אל הקרקע, התקנה שכל אחד עם ידע בסיסי יכול לבצע. העמודים שלנו מגיעים עם ערכת ברגים מהיצרן מותאמים לגודל העמיד. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה וייעוץ בתחום עמודי החסימה, אנו פה לכוון אתכם בדיוק רב אל המוצר שאותו אתם צריכים ונשמח גם להסביר ולסייע על אופן ההתקנה.


Barrier pillars


Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%99%2D%D7%97%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%94/c-22-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp