לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

עמודי חסימה

 
עמודי חסימה
 
עמוד חסימה לחניה נשלף מברזל -33%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
עמודי חסימה ממתכת נועדו להרחיק נהגים מלחנות במקום חניה אסור. הם עשויים מתכת עמידה וחזקה במיוחד, שנועדה לעמוד גם בהתנגשות עם כלי רכב, הם מאוד מאסיביים וחזקים ועמידים לאורך שנים רבות, חלקם כוללים פסים מחזירי אור לבלוט גם בשעות החשיכה. התקנתם היא לרוב בקיבוע אל הקרקע באופן קבוע ויציב עם ברגים או בקיבוע בטון. בחלקם גם מכניסים לתוך החלק הפנימי תערובת בטון לחיזוק ועוצמה. הם חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני ונראה אותם על מדרכות במרחב האורבני, בחניונים, בצמתים ובכל מקום שבו יש איסור חמור להחנות או לעצור את כלי הרכב. ההרתעה שיוצר עמוד החסימה היא במראה מאסיבי ובולט ובקיבוע אל הקרקע, כך ידע כל נהג שמדובר באזור שבו אסור לעצור או לחנות. בניגוד לעמודי סימון גמישים או ניידים העמודים הללו מאוד מסוכנים במפגש עם כלי רכב. תוכלו למצוא אותם בעוד מקומות כמו אולמות אירועים, חניונים, קניונים, מוסדות ציבור ובכל מקום בו יש להרחיק כלי רכב מעצירה אסורה.
אצלנו בTraffeic-Safety תוכלו למצוא עמודי חסימה תוצרת אירופית איכותית, שנצבעו בתנור בצבע עמיד לאורך שנים, מגיעים במספר סוגים ושיטות התקנה, לפי הצורך שלכם, בולטים ועמידים במיוחד לכל תנאי מזג האוויר. חלק מהסוגים של עמודי החסימה התקנתם מותאמת לאנשי מקצוע מכיוון שהקיבוע שלהם הוא מאסיבי אל הקרקע לרוב עם תערובת בטון. וחלקם ניתנים להתקנה פשוטה וקלה באמצעות 4 ברגים עם דיבלים אל הקרקע, התקנה שכל אחד עם ידע בסיסי יכול לבצע. העמודים שלנו מגיעים עם ערבת ברגים מהיצרן מותאמים לגודל העמיד. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה וייעוץ בתחום עמודי החסימה, אנו פה לכוון אתכם בדיוק רב אל המוצר שאותו אתם צריכים ונשמח גם להסביר ולסייע על אופן ההתקנה.
Copyright © 2021 traffic-safety.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp