לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

עמוד חניה גמיש | עמודי סימון גמישים

 
עמוד חניה גמיש | עמודי סימון גמישים
 
עמוד סימון גמיש 30 ס''מ ECO תוצרת אירופה -65%
עמוד סימון גמיש 45 ס''מ ECO תוצרת אירופה -55%
עמוד סימון גמיש 100 ס''מ ECO תוצרת אירופה -50%
עמוד סימון גמיש 75 ס''מ פרימיום צבע שחור תוצרת אירופה -19%
עמוד סימון גמיש 75 ס''מ פרימיום צבע כחול תוצרת אירופה -19%
עמוד סימון גמיש 75 ס''מ פרימיום צבע ירוק תוצרת אירופה -19%
עמוד סימון גמיש 75 ס''מ פרימיום צבע לבן תוצרת אירופה -19%
עמוד סימון גמיש 75 ס''מ פרימיום צבע אדום תוצרת אירופה -19%
עמוד סימון גמיש פרימיום 30 ס''מ תוצרת אירופה -55%
מבצע
עמוד סימון גמיש פרימיום 75 ס''מ תוצרת אירופה -34%
מבצע
תמרור על עמוד גמיש צר גובה 85 ס''מ צבע שחור -45%

סוף המידע

אין מוצרים נוספים

עמוד מתוך 2  [ הקודם | הבא ]

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
עמודי סימון גמישים הינם עמודי פלסטיק מיוחד וגמיש העמידים לדריסה ופגיעה חוזרים לצורתם המקורית אך עם זו מגיעים בצבעים זוהרים ובולטים ונועדו להרתיע. נועדו במקור לסמן אזורים בהם אסור לחנות, תיחום חניונים ונתיבים, ממוקמים במיוחד במקומות יש סיכוי לפגיעת ומגע כלי רכב ותכונה עיקרית שלהם היא להימנע מגרימת נזק לכלי הרכב, אך המטרה העיקרית היא לסמן תחום ולהתריע. לרוב הם מגיעים עם פסים מחזירי אור על מנת להראות גם בחושך.
התקנתם פשוטה וקלה אל הקרקע הם מתחברים באמצעות 2-3 ברגים פעולה שכל אחד עם ידע בסיסי יכול לבצע. יעילותם רבה ומוכחת, הם בולטים ומתריעים, עמידים לאורך שנים רבות בכל תנאי מזג האוויר, עמידים לפגיעת כלי רכב וחוזרים לצורתם המקורית גם אם עברו דריסה. תכונה חשובה זו מקנה להם ייחודיות בכך שהם אינם פוגעים בכלי הרכב בניגוד לכל עמוד תיחום אחר בתחום הבטיחות בדרכים. איכות עמודי חניה גמישים נמדדת בכמות ואיכות הפלסטיק הקיימת בכל עמוד, לכן קיימת גם סדרה אקונומית חסכונית בפלסטיק שמחיריה זולים יותר ומעניקים תמורה כמעט זהה לעמודי הפרמיום שמכילים כמות פלסטיק גדולה יותר ועמידותם גבוהה יותר.
עמודי הסימון הגמישים שלנו בTraffic-Safety, תוצרת אירופית איכותית, עשויים מחומר תרמו פלסטי ייחודי עמיד במיוחד לדריסות וחוזר לצורתו המקורית, עמידות גבוהה במיוחד לשמש הישראלית, כל עמוד מגיע עם ערכת התקנה כולל ברגים מותאמים לגובה העמוד. עם פסים מחזירי אור עוצמתיים, צבע כתום זוהר בולט ומרתיע, תקני ייצור מהמחמירים באירופה. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה וייעוץ מקצועי בנוגע לעמודי סימון הגמישים, נדאג לסייע לכם ככל שיידרש על מנת להתאים לכם את העמוד גמיש הנכון והמדויק לצרכים שלהם.


delineator posts


למה משמשים עמודי סימון גמישים?

נועדו לייצר התראה בולטת וחיץ על ידי קיבועם לקרקע וכל זאת באמצעות עמוד גמיש עשוי פלסטיק ייחודי. מטרתם להרחיק כלי רכב ממעבר לאזור מסוים האסור בנסיעה כמו מתחמי הולכי רגל, מניעת חניה או עצירה, הרחקה ממכשולים וקירות בחניונים. וכל זאת באמצעות עמוד פלסטיק גמיש ועמיד לדריסה שאינו מזיק ופוגם בכלי הרכב המייצר עמו מגע. צבעם בולט למרחוק הם בולטים גם בשעות החשיכה כך שניתן להבחין בהם בבטחה בכל שעות היום ותנאי מזג האוויר. הם ניתנים להתקנה בקבוצה או כבודדים הכל לפי צורך הלקוח המתקין אותם.


במה שונים עמודי סימון גמישים מעמודים אחרים?

לעמודי הסימון הגמישים יש תכונות ייחודיות ואינם דומים לאף עמוד אחר. הם עשויים מפלסטיק גמיש וייחודי העמיד לפגיעת כלי רכב, הוא מסוגל לחזור לצורתו ומקומו במהירות. בשל גמישות זו הפלסטיק אינו יוצר נזק לכלי הרכב הפוגע. מטרתם לייצר הרתעה והתראה, בזכות מראה בולט, אך להיות גמישים ובעלי יכולת ספיגה. למרות שהם נייחים ומקובעים בחלקם התחתון אל הקרקע הדבר אינו מונע מהם להיות עמידים לדריסת כלי רכב ולחזור לצורתם המקורית. לכן הבחירה בשימוש בהם היא למצבים בהם עלולה להיות פגיעה של כלי רכב אך לשמור על בטיחות ושלמות כלי הרכב. הם כוללים פסים מחזירי אור מובנים ועוצמתיים במיוחד, כך שהם בולטים ונראים למרחוק. עלותם נמוכה, התקנתם פשוטה והם בחירה מצוינת לכל מקום בו רוצים לייצר חיץ והתראה לנהגים מבלי לפגוע בכלי הרכב.

עמודי סימון גמישים - יתרונות 

עמוד סימון גמיש, הנקרא גם נחום תקום, מהווה פתרון מושלם לסימון דרכים, חניונים, כבישים ומסלולים ובכך יתרונותיו הם רבים:
 • צבע כתום זוהר ובולט במיוחד שאינו דוהה 
 • עמיד לקרני UV ולכל תנאי מזג האוויר
 • חוזר לצורתו ומצבו המקורי - לאחר יצירת מגע עם כלי רכב
 • חיבור לקרקע באמצעות 3 ברגים בהתקנה קלה ופשוטה
 • יכולות עמידות גבוהה לאורך שנים רבות
 • פסים מחזירי אור זוהר בולטים ויעילים הנראים למרחק
 • עשויים מחומר תרמו פלסטי ייחודי וגמיש באיכות גבוהה
 • שומר על בטיחות ושלמות כלי הרכב בעת דריסה
 • בעל תקני ייצור מהמחמירים באירופה
 • עלות נוחה ומותאמת לפתרון בעיה מהיר ויעיל
 • בולטים גם בשעות החשיכה בשל צבעם הבולט
 • מייצר חיץ והתראה לנהגים מבלי לפגוע בכלי הרכב
 • מונע מכלי רכב חניה או עצירה במקום אסור
 • פתרון מושלם לסימון דרכים

כיצד בוחרים עמוד סימון גמיש?

ברשותנו מגוון גדול ועשיר של עמודי סימון גמישים בגבהים שונים. ככל שהעמוד גבוה יותר כך הוא בולט למרחק רב יותר ונראה טוב יותר על ידי הנהגים מקרוב, כמו כן הוא כולל יותר פסים מחזירי אור ולכן העמודים הגבוהים יהיו בעלות גבוהה יותר, אך ייעודם הוא כולל ומותאם לכל מטרה. העמודים הנמוכים יכללו פחות פסים מחזירי אור והם נועדו לשימוש בסיסי יותר כמו מניעת חניה או עצירה במקום אסור. ישנם גם עמודי האקונומי החסכוניים, שעלותם נמוכה יותר בזכות שימוש מופחת בכמות הפלסטיק בעמוד אך פחות עמידים למספר דריסות רב ועמידות בשמש, לעומת עמודי הפרמיום האיכותיים. לכן בחירה בהם תעשה לאזורים מוצלים כמו בתוך חניונים מקורים. עמודי סימון מסוג פרמיום עמידים יותר בתנאי חוץ ושמש, עמידים למספר רב של דריסות, יכולים לשמש בשימוש פנים וחוץ. התקנת כל העמודים פשוטה וקלה באמצעות קיבוע ברגים אל הקרקע.


Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%99%2D%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F%2D%D7%92%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%9D%2D%D7%A0%D7%97%D7%95%D7%9D%2D%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%9D/c-3-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp