לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 052-8987111לחץ לחיוג

תמרור ושילוט סולארי

 
תמרור ושילוט סולארי
 
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע

סוף המידע

אין מוצרים נוספים

עמוד מתוך 4  [ הקודם | הבא ]

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
שילוט ותמרורים הם חלק בלתי נפרד מנוף הכבישים בארץ ובעולם, נועדו להציג את חוקי הדרך, כללי התנועה והבטיחות בדרכים, לכוון ולהדריך את הנהגים במידע מועיל ולעיתים גם מציל חיים. תמרורים מוצגים כגדולים או קטנים, בצבעים שונים, מופיעים על משטחי מתכת או פלסטיק, המגוון גדול ועשיר. תמרורי דרכים כיום מגיעים בצורות מודרניות ומתקדמות. אחד הסוגים החדשים הוא תמרור עם תאורת לד סולארית דבר שגם מבליט את התמרור וגם שולל את הצורך במקור חשמל לתאורה. התצוגה שלו מרהיבה ובולטת והוא מושך את עין הנהגים יותר מכל תמרור אחר. צורה נוספת היא תמרור מודולרי שמגיע בגודל קטן יותר ומותאם לחניונים ועבודות בדרכים דרכים, ייעודו הוא זמני הוא זמני ומותקן על גביי ציוד לבטיחות בדרכים כמו קונוסים, עמודים גמישים וניידים, מחסומים ניידים ועוד. מטרתם העיקרית להציג תמרור במקום המיועד גם שאין עמוד ויכולת להציב תמרור קבע.
אצלנו בחנות תוכלו למצוא את  2 סוגי השילוט הנ"ל מתוצרת אירופית איכותית, מהיבואן לצרכן במחירים משתלמים במיוחד!
תמרורי לד סולאריים המילה האחרונה בתחום תמרורי הדרכים, בעלי תאורה לד נקיה ואיכותית, עמידים בתנאי חוץ, התמרור נטען אוטומטית במהלך היום ונדלק עצמאית כאשר מחשיך ללא תלות בתשתיות או הפעלה ידנית.
שילוט מודולארי מיועד להרכבה והתקנה על מוצרי בטיחות בכבישים קיימים כמו קונוסים, עמוסי סימון, מחסומים ועוד. עשויים פלסטיק איכותי עמיד לקרני UV ומעניקים פתרון זול ומשתלם וחוסכים בהתקנה עמוד עבור התמרור.
Copyright © 2024 traffic-safety.co.il. All rights reserved.

https://www.traffic-safety.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%98%2D%D7%95%D7%AA%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A8/c-11-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp